Tigers

Forum gildii Tigers <> LastChaos

Ogłoszenie

*** Używaj nicku z gry jako loginu do forum *** *** Goście mają ograniczony dostęp na forum ***

#1 03-03-11 09:07:13

 Mitchell

Przywódca

Postać gildyjna

Wszyscy chcą aby gildia miała największy poziom, wpadłem więc na pomysł zeby uzbierac dostateczną ilosc pu a ja złotem juz zapłace. Stworzona została postac gildyjna na którą bedą mogli wchodzić niektórzy członkowie i zbierać punkty umiejętności.  Postać zrobiona jest tak aby kazdemu przyjemnie sie grało, nie wolno z niej zdejmowac bizuteri i ulepszac zbroi/setu.

Postać ta posiada klase Zaklinacz, wybrałem własnie jego bo ma silne duchy i jest to według mnie najlepsza postać do farmy

Co wy z tego macie?
Każdy wie ze zbierając pu czas ładnie mija, przyjemniej sie gra i często wypadają rożne ciekawe rzeczy. Wszystko co wypadnie podczas zbierania PU jest wasze. Mozecie zabrać z konta wszystko to co wy zdobiłyście.

A teraz parę zasad jeżeli chodzi o naszego zaklinacza:
1. Zakaz wzmacniania setu i broni
2. Zakaz podawania passów innym graczom do tego nieupoważnionym
3. Wszystko co nie twoje zostaje na miejscu, jeżeli coś zginie będzie dochodzenie a konto zostanie chwilowo zablokowane
4. Masz prawo zabrać drop który jest twój
5. Postać przeznaczona jest tylko do zbierania PU - Żadnych pvp, bitew i walk na arenie
6. Stracisz Pu - to musisz je odzyskać.
7. Żetony będą własnością gildii - zysk z losowania pójdzie na kolejne lvle gildii.
8. Jeżeli chcesz uniknąć pvp przejdź na kanał non-pvp nie walcz!

Konto będzie kontrolowane prze zemnie co jakiś czas. Gdy postać wbije 40k Pu będziemy mogli podwyższyć poziom gildii do 30lvl. Jeżeli będzie wam to za mało to możemy dłużnej pofarmic.


Życzę miłej farmy i obfitej zdobyczy!


Wtajemniczeni:
Anton01
Hecctor


Profeska: Palladyn
Ranga: Przywódca

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hple.pun.pl www.speedway-manager.pun.pl www.arashi-rf.pun.pl www.ulricknights.pun.pl www.wiedzminonline.pun.pl